,,We will never quit, cause we are Metallica"

Metallica is back!

10. ledna 2006 v 16:39 | shogin (webmaster) , www.metallica.cz |  Novinky
Na oficiálních stránkách Metallicy se objevilo nové video se zrpávou od samotné skupiny. Tématem byla nedávná vystoupení Metallicy s Rolling Stones a počáteční fáze nahrávání nového, v pořadí devátého originálního studiového alba. Zde je ve stručnosti to, co měli James, Lars, Kirk a Rob na srdci:
Lars: "Byla to zábava, vylézt zase jednou z domu a odehrát pár koncertů, trochu se zpotit a podělit se s našimi sanfranciskými přáteli o několik metalových momentů. Někteří z vás sem dorazili z různých koutů země i světa, čehož si velice ceníme. Byla to sranda. A tak nějak nás to dostalo zpátky do módu "My jsme Metallica", takže jsme byli posledních pár týdnů zalezlí tady ve studiu a pracovali jsme na nějakém novém...hmm, nějakém novém čem?" (podívá se na Jamese)
James: "Novém metalu (new metal)."
Kirk: "Ne, není to nu-metal. Je to metal."
James: "K - N - E - W (znát). Knew metal. My všichni jsme znali metal, a stále známe metal."
Kirk: "Vlastně je to takový jurský metal."
James: "Máme hodně nápadů. Jen musíme přijít na to, které z nich jsou dobré. To je vše."
Lars: "Potřebujeme trochu pomoct. Možná by někteří z vás mohli přijít sem a pomoci nám s tím."
James: "Ne."
Kirk: "Nebo si hodíme mincí."
Rob: "Ve skutečnosti jsme zrovna v "pohrávacím si" (angl. fiddling) módu. Hrajeme si s nápady, děláme základní náčrty..."
James: "Na novém albu budeme mít housle." (pro housle je v hovorové angličtině stejný výraz jako pro slovo pohrávat: fiddle - pozn. Tomáš)
Lars: "Už vidím ten titulek na Blabbermouth: "Na novém albu Metallicy budou housle." (redaktori na Blabbermouth.net zjavne majú zmysel pre humor, pretože o videu následne informovali v článku s presne takým názvom: METALLICA's LARS ULRICH: 'Next Album Will Have A Lot Of Fiddle On It' - pozn. Michal)
James: "Tohle byla ta vůbec nejlepší dovolená - nejlepší, jakou si pamatuji. Ty ostatní si nepamatuji (smích). Bylo fajn strávit nějaký čas doma. Fakt se mi to zalíbilo, jen tak si tam být, nic nedělat - bylo to vážně fajn. V tomhle máme vážně štěstí - máme tu naše HQ, můžeme sem přijít kdykoli chceme, a začít psát nový materiál. Žijeme jen kousek odsud, máme to vskutku dobře zařízené."
Lars: "Bylo fajn dát se na pár posledních týdnů zase dohromady, začít znovu tvořit - poprvé v posledních pár letech, být tady i s Robem a pomalu ho zapojovat do procesu skládání. Bylo to tu super, všichni jsme nadšení a na prázdniny vyrážíme v odvážné náladě. Těšíme se, až vás příští rok budeme masírovat vším možným a užijeme si u toho spoustu legrace."
(celý článek jsem převzal ze stránky: www.metallica.cz akorát začátek jsem trochu předělal, jen pro upozornění aby jste si nemysleli že jsem autorem tohoto článku.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama